Předokenní žaluzie

Předokenní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou velmi často využívaným prvkem stínění. Umístění žaluzií před okny přináší mnoho výhod oproti žaluziím v interiéru. Jejich schopnost regulovat množství světla a teplotu interiéru je mnohem výraznější. Předokenní žaluzie také dosahují mnohem vyšších izolačních vlastností. V nabídce STRMAT naleznete i dřevěné předokenní žaluzie, které se mohou pochlubit perfektními funkčními vlastnostmi a také jsou špičkovým designovým prvkem a ozdobou vaší fasády. Dřevěné venkovní žaluzie jsou vhodná nejen pro nejrůznější prosklené plochy, ale také pro pergoly či zahradní altány.

Kvalitní materiály a ošetření

Dřevěné žaluzie výrobce VOIVO, kterými se v našem sortimentu pyšníme, vynikají na trhu vysokou kvalitou a precizním zpracováním. Žaluzie jsou vyráběny z kvalitních dřevin jako je severská borovice či cedr. Dřevo je ošetřováno speciální lazurou s impregnační složkou a lakem s UV filtrem. Díky tomu dosahují dřevěné žaluzie dlouhodobé odolnosti před slunečním zářením, větru a vlhkosti.

Elegantní design

Dřevěné venkovní žaluzie jsou skvělou volbou pro rodinné domy, domy s dřevěnými obklady i moderní objekty. Zkrátka se hodí všude tam, kde se chcete přiblížit k přírodě a vdechnou vašemu objektu život. U STRMAT si můžete vybrat až z 10 základních barevných odstínů dřeva. Pokud vám žádný z nich nebude vyhovovat, nabízíme i možnost lakování přesně na míru a tak snadno můžete dřevěné žaluzie sladit s jinými dřevěnými prvky domu či zahradního altánu. Předokenní žaluzie můžete navíc zkombinovat a sladit s interiérovým stíněním, které v nabídce STRMAT naleznete v nejrůznějších podobách a variacích.

Izolace a úspora

Předokenní žaluzie umožňují výškou spuštění či naklápěním lamel plynule a velmi efektivně regulovat množství světla v interiéru. Žaluzie také regulují či plně zamezují možnosti pohledu dovnitř, čímž chrání vaše soukromí. Jejich umístění před okny zabraňuje dopadu ostrých slunečních paprsků na okno a do interiéru a tím pomáhá v letních měsících udržet vaše prostory v příjemné teplotě. V zimním období naopak oceníte snížené tepelné ztráty v prostoru oken, které sníží vaše náklady na vytápění. Žaluzie před okny poslouží i jako zvuková ochrana před hlukem z exteriéru, díky čemuž vám dopřejí větší komfort a klidnější spánek. Venkovní žaluzie pomáhají také chránit investici do vašich oken. Poskytují ochranu před nepříznivými rozmary počasí a také nečistotami

Instalace a ovládání

Venkovní žaluzie lze ukotvit do jakékoliv fasády či okenních výklenků a to i se zateplením. Se správnou stavební připraveností nebo plánovanou rekonstrukcí či zateplením domu lze veškeré ovládací a nosné prvky žaluzií zcela nad oknem zakrýt. Předokenní žaluzie lze ovládat manuálně či elektronicky. Elektronické ovládání je rozhodně tou správnou luxusní volbou. Žaluzie můžete tak ovládat pomocí vypínače, dálkového ovládání nebo centrálně. Velice rádi vám pomůžeme s volbou správné stínící techniky i povrchových úprav, které váš domov zútulní a zušlechtí.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky  VOЇVO.wood, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.