Předokenní rolety

Dřevěné rolety jsou luxusní a velmi stylovou variantou ke klasickým před-okenním roletám. V bohatém sortimentu STRMAT naleznete dřevěné rolety výrobce VOIVO, které vynikají svým vysoce kvalitním zpracováním z těch nejlepších materiálů a dřevin. Dřevěné rolety mají perfektní izolační vlastnosti a umožňují regulovat intenzitu světla v interiéru, či jej zcela zatemnit. Dřevěné předokenní rolety STRMAT odolají nepříznivým vlivům počasí a ochrání vaše okna před znečištěním či poškozením. Navíc s námi na rolety získáte záruku 5 let.

Špičkové izolační vlastnosti

Předokenní rolety jsou výbornou stínící technikou a jejich vlastnosti oceníte v průběhu celého roku. V letních parných dnech předokenní rolety účinně odstíní sluneční paprsky ještě před jejich dopadem na okno a tím udržují v interiérech příjemnou teplotu. Rolety lze nastavit do požadované výšky a tím regulovat množství světla. Při jejich plném spuštění a semknutí dojde k plnému zatemnění místnosti.

Jejich izolační vlastnosti oceníte i v zimních měsících. Předokenní dřevěné rolety od STRMAT sníží tepelné ztráty až o 40% a pomáhají tak snížit náklady na vytápění objektu. Předokenní rolety jsou vhodnou volbou stínění i v městech či domech s přilehlými komunikacemi. Dřevěné rolety totiž sníží hlučnost o 7-16dB a dopřejí vám klidný a nerušený spánek i odpočinek.

Stíní, ale i chrání

Předokenní rolety jsou jedním z mála způsobů, jak můžete spolehlivě ochránit vaše okna před nepříznivými vlivy a tím výrazně prodlouží jejich životnost. Rolety působí jako ochrana před větrem, kroupami, ale také škodlivým slunečním zářením, které poškozuje rámy vašich oken. Někteří zákazníci oceňují také dodatečnou ochranu před vandalstvím či vloupáním do obydlí.

Barvy, materiály a povrchové úpravy

Lamely dřevěných rolet jsou vyráběny z pečlivě vybraného a vysoce kvalitního dřeva jako je dub či sibiřská borovice. V standardní nabídce STRMAT si můžete vybrat hned ze základních 10 barev a nabízíme i možnost individuálního lakovaní na míru. Jednotlivé komponenty dřevěných venkovních rolet jsou speciálně ošetřeny a impregnovány, aby dosahovaly maximální odolnosti a dlouhodobé tvarové i barevné stálosti.

Rolety na míru

Dřevěné předokenní rolety zdarma a přesně zaměříme přesně pro vaše okna. Zvolit si můžete typu 1 a 2, které se liší hlavně šířkou lamel. Ty jsou dostupné o šířkách 25 a 47 milimetrů. Rozdílné šířky lamel nemají pouze jiné funkční vlastnosti, ale hlavně ovlivní jejich celkový vzhled a dojem. Pro standardní okna a drobné prosklené plochy jsou vhodné spíše lamely menších rozměrů. Naopak robustní silné lamely skvěle vyniknou na velkoplošných oknech a prosklených průčelích.

Lamely dřevěných rolet jsou pevně ukotveny v bočním vedení, které zajišťuje jejich stabilitu a maximální izolační vlastnosti. Instalaci navíjecího mechanismu provádíme do předokenní nebo nadokenní schránky tak, aby bylo docíleno maximálního estetického dojmu.

Komfortní řízení

Dřevěné venkovní rolety lze ovládat klasicky pomocí manuální pásky. Nabídka STRMAT ovšem obsahuje i luxusní a komfortní elektrické ovládání motory Somfy. Elektronicky lze rolety ovládat pomocí vypínače, dálkového ovladače anebo centrálním řízením.

V případě dotazů či zájmu o tyto špičkové rolety nás neváhejte kontaktovat. Porozhlédnout se můžete i po naší kompletní nabídce stínění interiérů a exteriérů. V nabídce STRMAT si každý přijde na své.