Žaluzie

Na poli stínící techniky jsou žaluzie nadčasovou klasikou. V nabídce STRMAT si přijdou na své i ty nejnáročnější zákazníci toužící po přírodních materiálech a luxusním vzhledu interiéru. Dřevěné žaluzie od výrobce VOIVO jsou perfektní volbou nejen k přírodně laděným interiérům či zimním zahradám. Žaluziemi můžete plynule regulovat intenzitu zastínění vašeho interiéru. Dřevěné žaluzie z nabídky STRMAT jsou spolehlivou ochranou před ostrými slunečními paprsky i před nežádoucími zvědavými pohledy z okolí. Spolu s naší profesionální montáží je volba dřevěných žaluzií zárukou vaší spokojenosti.

Horizontální i vertikální lamely

Nabízíme horizontální dřevěné žaluzie o šířkách lamel 25 a 50 milimetrů. Z pravidla zákazníci volí šíři lamel dle velikosti okna či celkové stíněné plochy. Pro velkoplošná okna a prosklená průčelí jsou perfektní volbou širší 50mm lamely, které působí velmi robustně a elegantně. Pro takové plochy v nabídce STRMAT naleznete i velmi nezvyklé vertikální dřevěné žaluzie. Nejen ty jsou perfektním designovým prvek k vytváření předělů v místnosti. Všechny typy dřevěných žaluzií vám přitom poskytnou vysoce účinnou kontrolu nad soukromím a zastíněním vašeho interiéru

Žaluzie s dlouhou životností

Dřevěné žaluzie výrobce VOIVO se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a ošetření materiálů. Lamely jsou vyráběny z kvalitních vybraných dřevin jako je americká lípa (Basswood) či tropické dřevo (Ramin), které jsou pečlivě opracovány. Lamely jsou dále ošetřeny lazurou s impregnační složkou a ochranným lakem s UV filtrem. Díky tomu jsou dřevěné žaluzie vysoce odolné slunci, vlhkosti a zachovávají si tvarovou i barevnou stálost po dlouhou dobu. Díky tomu je jejich použití možné i v koupelnách či kuchyních, kde se setkáváme s vyšší vlhkostí vzduchu.

Barvy a řízení

Dřevěné žaluzie v sortimentu STRMAT jsou dostupné v široké škále základních barev a odstínů. Pokud by se vám u nás nepodařilo najít vhodný odstín, pak pro vás zajistíme nalakování žaluzií odstínem přesně na míru vašemu interiéru. Žaluzie vám profesionálně namontujeme do zasklívací lišty, do okenního rámu či přes okenní výklenek. K ovládání můžete volit klasické manuální řešení, nebo luxusní a elegantní ovládání elektrické, které lze obsluhovat pomocí dálkového ovladače nebo centrálně.

V plné nabídce STRMAT najdete i klasické hliníkové, bambusové či látkové žaluzie. Navštivte naše stránky a získejte kompletní představu o neobyčejných možnostech stínění exteriéru i interiéru, které nabízíme.