Typ 1 – 25 mm

Typ 1 – 25 mm

Dřevěné horizontální žaluzie do interiéru s užší lamelou jsou vysoce elegantním doplňkem a efektivním stíněním. Žaluzie umožňují plynule regulovat množství světla vstupujícího do interiéru, zabraňují přehřívání a chrání vaše soukromí. Dřevěné žaluzie jsou navíc designově špičkovým řešením, které oživí vaše prostory. Zvláště se pak hodí k přírodně laděným interiérům, zimním zahradám či všeobecně k dřevěným oknům nebo oknům s imitací dřeva. Díky kvalitním materiálům a důmyslnému zpracování si žaluzie zachovávají tvarovou i barevnou stálost, pružnost i ovladatelnost.

Lamely a materiál

Žaluzie tohoto typu jsou vybaveny užšími lamelami o šířce 25 mm. Ty působí velmi lehce a vzdušně a jsou častou volbou ke stínění vysokých a úzkých ploch. To ovšem není jediný případ prosklených ploch, na kterých vyniknou. Žaluzie jsou vyráběny z kvalitních výběrových dřevin jako je americká lípa (Basswood) či dřevin tropických. Díky tomu si zachovávají svou pevnost i pružnost po dlouhou dobu.

Barvy a úprava

Pro vaše nové dřevěné žaluzie do interiéru si u STRMAT můžete vybrat hned z 19 základních barevných provedení. Pokud vás žádný odstín neosloví, lze s námi dohodnout individuální lakování přesně na míru. Žaluzie jsou ošetřeny pomocí speciální lazury s impregnační složkou a vrstvou laku s UV filtrem. Ošetření napomáhá ochránit vaši investici do žaluzií prodloužením jejich životnosti a barevné stálosti.

Instalace a ovládání

Velmi oblíbenou metodou instalace dřevěných žaluzií je přímo do zasklívací lišty. Lze je také uchytit na čelo okenního rámu a nebo rovnou na zeď či strop okenního výklenku. Ovládat žaluzie lze klasicky manuálně nebo motoricky. Manuální ovládání lze doplnit o prvky pro bezpečnost dětí, které zamezují jejich uškrcení. Motorický pohon lze ovládat pomocí vypínače, dálkového ovladače nebo centrálně.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky  VOЇVO.wood, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.