Typ 2 – 50 mm

Typ 2 – 50 mm

Dřevěné horizontální žaluzie do interiérů s širší lamelou jsou vhodným stíněním velkoplošných oken, prosklených průčelí či výloh obchodů a restaurací. Žaluzie fungují jako spolehlivá a maximálně regulovatelná ochrana před ostrými slunečními paprsky a zvědavými pohledy z venčí. Dřevné žaluzie jsou navíc špičkovým designovým prvkem interiéru, který skvěle ladí k dřevěnému vybavení a oknům ze dřeva či s imitací dřeva. U STRMAT na vás čeká nejnom široký výběr barev i provedení dřevěných žaluzií. Žaluzie vám zcela zdarma zaměříme a dodáme v odstínu přesně na míru.

Lamely a materiál

Tento typ žaluzií je vybaven robustními lamelami s šířkou 50 mm. Žaluzie s širokými lamelami jsou skvělou volbou ke stínění rozsáhlých prosklených ploch. Lamely jsou vyráběny pouze z kvalitních dřevin jako je americká lípa či tropické dřevo ramin. Žaluzie si zachovávají své dobré vzhledové i funkční vlastnosti po dlouhou dobu. Nejenom samotná barva, ale i správná volba šířky lamely dotvoří celkový vzhled žaluzií. Neváhejte nás kontaktovat a rádi vám s výběrem poradíme.

Barvy a úprava

Dřevěné žaluzie s lamelou 50 mm jsou dostupné hned v 19 základních barevných provedení. Nabízíme i speciální barevné provedení přesně na míru dle vašich požadavků. Pouze tak můžete mít naprostou jistotu, že žaluzie od STRMAT vašemu interiéru perfektně padnou. Dřevěné žaluzie jsou navíc ošetřeny lazurou s impregnační vrstvou a speciální vrstvou laku s UV filtrem. Díky tomu si žaluzie zachovávají své vlastnosti a dlouhodobou barevnou stálost.

Instalace a ovládání

Horizontální dřevěné žaluzie od STRMAT jsou vhodné k instalaci přímo do zasklívací lišty či na čelo okenního rámu. Lze je samozřejmě ukotvit i na stěnu či strop dovnitř nebo před okenní výklenek. Žaluzie lze ovládat klasickým způsobem manuálně. K tomuto řešení nabízíme ochranné prvky pro bezpečnost dětí, které zamezují jejich uškrcení. Oblíbenou komfortní variantou je ovládání motorické. To lze řídit buď pomocí vypínače, dálkového ovladače anebo centrálně.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky  VOЇVO.wood, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.