Typ 3 – vertikální

Typ 3 – vertikální

Velice neobvyklým typem dřevěných žaluzí jsou žaluzie vertikální. Jde o skutečně originální řešení stínění interiérů a to obzvláště velkýh ploch. Dřevěné vertikální lamely působí masivním dojmem, přičemž umožňují plynulou regulaci světla prostupujícího do interiéru. Speciální mechanismus zajišťuje snadné ovládání i naklápění lamel. Vertikální žaluzie jsou také vhodným řešením k vytvoření optického předělu v interiéru. Ačkoliv se vám mohou zdát vertikální dřevěné žaluzie zvlášní, neváhejte nás v případě zájmukontaktovat. Není vyloučeno, že právě ve vašem interiéru nebudou skvěle vynikat a dotvářet jeho atmosféru.

Lamely a materiál

Robustní dřevěné lamely vertikálních žaluzií jsou široké 89 mm. Při dovření se lamely překrývají, čímž je minimalizován průchod světla do interiéru. Jsou vyráběny z pečlivě vybraného dřeva z americké lípy. Kvalitní materiály, požité komponenty a precizní zpracování jsou zárukou spolehlivosti a vaší dlouhotrvající spokojenosti. Právě proto k dřevěným vertikálním žaluiím od STRMAT obdržíte záruku až na 5 let.

Barvy a úprava

Vertikální dřevěné žaluzie nabízíme hned v 19 základních barvách s možností individuálního lakování přesně na míru. Díky tomu tyto vertikální žaluzie hravě sladíte se zbytkem interiéru a vašimi okny. Všechny dřevěné žaluzie jsou za účelem maximalizace odolnosti a doby životnosti povrchově upravovány speciální lazutou s impregnační složkou a vrstvou laku s UV filtrem.

Instalace a ovládání

Vertikální žaluzie se nejčastěji instalují do okenního výklenku nebo těsně před něj. Tento typ žaluzií je zvláště oblíbený pro stínění rozsáhlých prosklených ploch jako jsou prosklená průčelí či výlohy. S vertikálními žaluziemi lze také hravě vytvořit optický předěl v libovolném interiéru. Ovládat je můžete klasickým manuálním způsobem nebo elektromotorem. Motorický pohon lze ovládat tlačítkem na zdi, dálkovým ovladačem nebo centrálně.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky  VOЇVO.wood, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.